Strony internetowe

W dzisiejszych czasach posiadanie strony internetowej to w zasadzie podstawa, jeśli chcemy być obecni w świadomości naszego potencjalnego klienta lub czytelnika. Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że reklama w prasie, radiu czy też telewizji w coraz większym stopniu ustępuje miejsca obecności online. Nie ma się temu co dziwić – taka forma jest o wiele przyjaźniejsza dla odbiorcy, który może dzięki temu wygodnie i o dowolnej porze zapoznać z naszą ofertą lub twórczością. W niektórych przypadkach dochodzi wręcz do sytuacji, gdy brak strony internetowej czyni daną firmę mało wiarygodną w oczach danego użytkownika internetu. Wówczas najczęściej następuje szybki odwrót i ucieczka do tej konkurencji, która dysponuje własną witryną internetową.

Strona internetowa – niezbędnik dla…w zasadzie każdego

Widać zatem wyraźnie, że nawet jeśli działamy na niewielką skalę, to powinniśmy posiadać własną stronę WWW. W sytuacji, gdy brakuje nam wiedzy i umiejętności do tego, by stworzyć ją samodzielnie, powinniśmy powierzyć to zadanie komuś, kto się na tym zna. Tym kimś jest Czarny Kot i jego zespół, który przygotuje strony internetowe zarówno dla małej, lokalnej firmy, dużego przedsiębiorstwa, jak i dla artysty, który chciałby stworzyć cyfrową galerię swoich prac.

Tworzone przez Czarnego Kota witryny działają w oparciu o niezwykle popularny CMS – WordPress. Jego obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna, zaś możliwości konfiguracji ogromne, dzięki czemu nawet początkujący użytkownik poradzi sobie z jego użytkowaniem. Oczywiście wszystkie tworzone strony zostaną wyposażone w niezbędne funkcje, a także będą zapełnione odpowiednimi treściami, stworzonymi specjalnie na daną okazję (bez treści nawet najpiękniejsza witryna internetowa będzie tylko pustym szkieletem).