Copywriting, treści na stronę WWW

Czarny Kot przygotuje teksty takie, jakie tylko przyjdą Wam do głowy. Nie są mu straszne żadne formy i gatunki – jego pełne polotu pióro napisze fraszkę, specjalistyczny artykuł, tekst FAQ, precla, opis produktu, notkę prasową, przemówienie, a także wiele, wiele innych.

Treści dla e-commerce – opisy produktów, kategorii, teksty na strony informacyjne sklepu

Powodzenie sklepu internetowego zależy od wielu rozmaitych czynników. Jednym z nich niewątpliwie jest jakość zamieszczonych tam treści – to one odpowiadają za przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta, udzielenie odpowiedzi na jego pytania, przekonanie do zakupu danego produktu. Ogólnikowe opisy produktów i kategorii skopiowane od producenta, a przez to identyczne, jak na setkach innych stron internetowych czy też niezrozumiały tekst opisujący proces zwrotu zakupów ani trochę nie pomogą w zwiększaniu ruchu i sprzedaży w naszym sklepie, a wręcz przeciwnie. Można jednak łatwo uporać się z tym problemem – wystarczy postawić na unikalne, wartościowe treści. Czarny Kot z ochotą podejmie się stworzenia tego, co jest potrzebne, by Twój sklep odnosił sukcesy.

Teksty na bloga – artykuły tematyczne, recenzje, felietony

Blog prowadzony na firmowej stronie internetowej to doskonała okazja do promocji swojej działalności, jak i jeden ze sposobów na pozyskiwanie wartościowego ruchu. Nie należy to do zadań łatwych – tworzenie interesujących treści o odpowiednio wysokim poziomie merytorycznym wymaga wiele wiedzy, czasu i umiejętności. Nie trzeba jednak zajmować się wszystkim tym osobiście – Czarny Kot zajmie się zaplanowaniem tematów publikacji, a następnie stworzy angażujące i ciekawe teksty.

Treści na firmową stronę internetową

Firmowa strona internetowa, nawet jeśli będzie najpiękniejsza, przyniesie niewiele korzyści, jeśli nie znajdą się na niej odpowiednie treści. Rzeczowy opis oferty, przedstawienie kompetencji i uprawnień, zaprezentowanie dotychczasowych dokonań – to tylko niektóre z tekstów, które mogą (i powinny) znaleźć się w witrynie każdej firmy, niezależnie od jej branży. Jeśli nie jesteśmy sobie w stanie sami z tym poradzić, możemy liczyć na Czarnego Kota, który chętnie zajmie się tą kwestią.

A może potrzebujesz czegoś innego?

Napisz do nas – Czarny Kot jest w stanie spełnić nawet najbardziej wybujałe i fikuśne pisarskie fantazje.